Üyelik Girişi
SPONSOR

Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret85811

İyi ki varsınız, iyi ki yanımızdasınız... Mutlulukla dolun...

ÜNIVERSITE MEZUNU ARKADAŞLAR IÇIN PROJECILIĞI ÖĞRENMEK IÇIN YENI FIRSAT

Üniversite mezunu arkadaşlar için projeciliği öğrenmek için yeni fırsat. Sınırlı sayıda genç arkadaşımız yararlanabilir.

Eğitime katılmak için: https://forms.gle/u1MhioZudx2FKq6n7

Avrupa Sosyal Gelişim Akademisi - Proje Fabrikası öncülüğünde her sene düzenlenen Proje Yazım Eğitimi ve Uygulamalı Staj için başvurular başladı!

Siz de hem projecilik alanında kendinizi yetiştirmek hem de harçlığınızı kazanmak istiyorsanız, bu eğitim tam size göre!

7 Aralık 2020 Pazartesi günü başlayacak olan yüz yüze eğitimler 10.00 - 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. İki haftalık eğitimin ardından iş başı öğrenmeye (staja) devam etmek isteyen kursiyerler arasından çalışmaları ile ön plana çıkan arkadaşlarımıza, 2 ay boyunca Avrupa Sosyal Gelişim Akademisi'nde 500 TL cep harçlığı verilecektir.

Başarılı olan kursiyerlere "Kurs Bitirme Belgesi" ve "Staj Katılım Belgesi" verilecektir. Ayrıca yine başarılı olan arkadaşlarımıza gelecekteki projelerimizde yer verme imkanı sağlanabilecektir.

Eğitimle ilgili online bir ön toplantı gerçekleştirilecektir. Bununla ilgili bilgiler ilerleyen günlerde formu dolduran katılımcılara gönderilecektir.

Bu eğitimlerde Erasmus+ KA1 ve KA2 projelerine yönelik çalışmalar gerçekleştirilecektir.

Eğitimler ve staj yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir. Adres: Kocatepe Mahallesi Hatay Sokak Sabancı İş Merkezi 4/17 Çankaya ANKARA

Eğitim Başlangıcı: 7 Aralık 2020 Saat: 10.00

Eğitimin Bitişi: 18 Aralık 2020

Staj Başlangıcı: 21 Aralık 2020 10.00

Staj Bitişi: 19 Şubat 2020

Sorularınız için: happykidstr@gmail.com

Bizi tanımak için: www.projefabrikasi.net & www.happykids.com.tr & www.siviltoplumsitesi.org

  
732 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
DERNEK ÜYELİĞİ